НЕДВИЖИМОСТЬ В Фетхие и Алании
Недвижимость в Фетхие и Алании

Главная | Регистрация | Вход
Вторник, 06.12.2022, 23:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вход на сайт
Апартаменты


Новый проект от застройщикаe
район Оба
в г. Аланья
Турция
Апартаменты 1+1
от 136000 Евро.
Удобная рассрочка

Gemstone ResidenceНе тільки нерухомість в Туреччині, комфортабельні готелі та м’який клімат привертають туди туристів; ця країна – ще й один зі світових лідерів медичного туризму. Вона входить до п’ятірки кращих і щорічно приймає близько 500 тисяч іноземних пацієнтів.

За останнє десятиліття за рівнем медицини Туреччина наздогнала популярний вже давно Ізраїль. Державні та приватні клініки в ній обладнані за останнім словом техніки, надають послуги на вищому рівні, а медстраховка поширюється на них в рівній мірі.

Іноземці можуть пройти лікування в будь-якій приватній клініці на території Туреччини. Тут вони більше нагадують п’ятизіркові готелі, ніж звичні нам лікарні. Наприклад, в клініці Бодрума палати облаштовані за типом готельного номера, працює лікарняний ресторан із затишною атмосферою, а для оперативних втручань обладнано близько 20-ти операційних. В Стамбулі в 2017 році від ... Читать дальше »
Просмотров: 361 | Добавил: stmodsessa | Дата: 05.07.2017

У нинішньому курортному сезоні Кіпр побив свій же рекорд – цілих 63 пляжі на ньому були відзначені Блакитним прапором. Це означає, що купуючи тут у моря нерухомість, ви отримуєте можливість жити та відпочивати на найбільш екологічно чистих курортах Європи.

Хоча Кіпру й далеко до європейського максимуму (Іспанія «зібрала» близько 600 Блакитних прапорів), він теж вважається рекордсменом. Серед усіх країн Європи саме Кіпр лідирує за співвідношенням загальної кількості пляжів із тими, котрі відзначені екологічної нагородою.

Найбільше Блакитних прапорів отримали пляжі Айя-Напи. Не залишилися осторонь Пафос, Ларнака, Лімасол, Пейя, Поліс та інші кіпрські курорти. Всі пляжі, що відзначилися, можна дізнатися по піднятим над ними справжніми блакитними із символом нагороди прапорами.

Блакитний прапор є своєрідним міжнародним сертифікатом. Вона вручаєт ... Читать дальше »
Просмотров: 243 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.06.2017

Не только комфортабельные квартиры и виллы в Алании сделали город популярным среди иностранцев, а и необычные развлечения. В этом курортном сезоне, например, у отдыхающих есть уникальная возможность посмотреть на красоты глубин Средиземного моря.

Первая в Турции туристическая подводная лодка под названием Nemo Primeroo появилась у берегов Алании. На ней каждый желающий может погрузиться в воды Средиземноморья на глубину до 100 метров. Для этого не нужно никакой специальной подготовки, достаточно только заранее записаться на подводный тур. Сейчас их проводится всего два в день, но из-за большой популярности экскурсии среди отдыхающих в ближайшее время планируется увеличение количества ежедневных погружений до восьми.

Лодка Nemo Primeroo построена в Финляндии с использованием передовых технологий. Она оснащена инновационным оборудованием, системой безопасности ... Читать дальше »
Просмотров: 325 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.06.2017

Вид на жительство – это документ, который дает право не получать визу для въезда в страну и находится в ней без каких-либо ограничений по срокам. На Кипре есть две разновидности вида на жительство: временный, требующий периодического продления, и постоянный, выдаваемый на неопределенный срок.

Поговорим о постоянном ВНЖ. Право на его получение имеют такие категории иностранцев:

- покупатели недвижимости на Кипре на сумму от 300 тысяч евро без учета НДС. Чтобы набрать нужную стоимость можно приобрести до двух объектов, но обязательно у застройщика на первичном рынке. Кроме самого покупателя, ВНЖ могут получить также его супруг/супруга и несовершеннолетние дети. Заметим, что претендовать на кипрский вид на жительство вправе любой собственник недвижимости, но соблюдение названных условий сводит практически к нулю вероятность отказа и ускоряет процедуру;

- лица, которы ... Читать дальше »
Просмотров: 423 | Добавил: Rieltor | Дата: 13.04.2017

Міжурядова Угода між Україною та Туреччиною, що передбачає можливість взаємних поїздок громадян цих країн за внутрішніми паспортами, підписана під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України В.Гройсмана до Турецької Республіки. Поширюється вона на всіх громадян, як на тих, що мають нерухомість в Туреччині й відвідували цю країну раніше, так і на тих, хто тільки планує це зробити.
Основні моменти укладеного державами договору можна звести до наступного:
- правило про взаємні поїздки за внутрішніми паспортними документами поширюється на громадян обох країн. Громадяни України можуть в’їжджати до Туреччини, а жителі Туреччини – в Україну;
- в якості внутрішнього паспортного документа маються на увазі тільки! ID-картки, а не звичні паспорта-книжечки. Такі паспорти в формі карти містять безконтактний електронний носій інформації, що вимагається згідно з досягнутими д ... Читать дальше »
Просмотров: 337 | Добавил: stmodsessa | Дата: 17.03.2017

Рынок грузинской недвижимости открыт для иностранных инвесторов, а его популярность непрерывно растет. Не углубляясь в сложные экономические и юридические вопросы, приведем только несколько основных причин этого и разберемся, что дает квартира в Грузии своему собственнику.
Итак, грузинское жилье для зарубежного покупателя – это:
- квартира, отвечающая европейским требованиям безопасности и стандартам комфорта. Грузия активно интегрируется в Европу, а потому на практике пользуется современными стандартами;
- недвижимость по доступным ценам. Стоимость квартиры или дома здесь ниже, чем в других европейских странах, тогда как уровень строительства и развития инфраструктуры в Грузии им не уступает;
- возможность оформления вида на жительство. Собственник жилья в Грузии вправе подать документы на получение ВНЖ и находиться в стране более продолжительное время, ч ... Читать дальше »
Просмотров: 389 | Добавил: stmodsessa | Дата: 15.03.2017

Список осіб, які звільняються від сплати податку при спадкуванні майна, розширено. Тепер податок з отриманих доходів не потрібно платити:
- спадкоємцям першої лінії спорідненості – чоловік/дружина, діти, батьки (були вказані і в попередній редакції закону);
- спадкоємцям другої лінії споріднення – онуки, брати/сестри, бабусі/дідусі (внесені згідно з останніми поправками).
У той же час, при отриманні нерухомого майна (житлова нерухомість в Одесі, земельна ділянка тощо) зазначеними категоріями спадкоємців немає необхідності в проведенні його експертної оцінки.
Відповідні зміни вносяться до Податкового кодексу законопроектом № 0940, який був затверджений парламентом і направлений Президенту для підписання. Він набуде чинності з наступного після опублікування дня та стосовно до доходів, отриманих у вигляді спадщини з 1 січня 2017 року.
Відзначимо, що пр ... Читать дальше »
Просмотров: 307 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.03.2017

Не тільки курорти, сучасні будинки в Грузії та грузинське вино цінується по всьому світу, а ще й національна кухня. Наприклад, відомий суп-харчо називається одним з кращих зимових страв в рейтингу британського порталу The World Travel Guide.

Вся п’ятірка найбільш підходящих для холодної пори року страв світу складається з супів, здатних зігрівати «не тільки тіло, а й душу». Виглядає вона таким чином:

1) китайський суп з курки і женьшеню;

2) грузинський суп-харчо з рисом, м’ясом ягняти, горіхами та аличею;

3) перуанський креветковий суп з додаванням томату й рису;

4) Detox Soup з імбиром, куркою та цибулею від шеф-кухаря Джаді Де Лаурентіс і ще один суп – Доктора Оза зі шпинату, селери та броколі;

5) російський розсольник з яловичиною, перловкою, солоними огірками.

Звичайно, всі ці страви мо ... Читать дальше »
Просмотров: 375 | Добавил: stmodsessa | Дата: 05.03.2017

Иностранцы, которые покупают жилую или коммерческую недвижимость в Турции, будут освобождаться от уплаты налога на добавленную стоимость. Соответствующие поправки в законодательство принял парламент страны.

Для освобождения зарубежного покупателя от НДС должны соблюдаться такие условия:

- офис, квартира, дом или другая недвижимость в Турции приобретаются лицом впервые;

- стоимость объекта оплачивается в иностранной валюте;

- недвижимость не будет продана в течение 1-го года с момента покупки (если это правило нарушается, покупателю придется все-таки заплатить причитающийся налог).

Новый закон разработан с целью привлечь иностранных покупателей на рынок недвижимости Турции. Он делает сделки еще более выгодными, а вместе с нормой о возможности получения гражданства за приобретение жилья, открывает для инвесторов широкие ... Читать дальше »
Просмотров: 364 | Добавил: stmodsessa | Дата: 01.03.2017

Отримувати згоду членів родина на надання в оренду житлової нерухомості більше не треба. Відповідні зміни до Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків внесені згідно з постановою Кабміну № 1024 від 2016 року.

Нова норма дозволяє власникам нерухомості в Одесі, інших населених пунктах України укладати угоди оренди житла та інші договори відповідно до законодавства. При цьому здача квартири чи будинку в оренду проводиться виключно на власний розсуд власника та не потребує погодження з іншими членами родини (чоловік, дружина, діти тощо), як це було раніше.

Таке нововведення значно спрощує орендні правила та спрямоване на розвиток сектору довгострокової оренди житлової нерухомості в Україні.
Просмотров: 434 | Добавил: stmodsessa | Дата: 23.02.2017

« 1 2 ... 11 12 13 14 »
СЕМИНАРЫ

Семинар Турция


ПОКУПКА И ИНВЕСТИЦИИ В НЕДВИЖИМОСТЬ ТУРЦИИ
В сентябре 2023 года в Одессе
Днепре
Киеве
Запорожье

Cеминар дом в ТурцииСайты партнеры
Обратный звонок
Оставьте заявку
на обратный звонок
с Вашим запросом.
Мы обязательно
Вас наберем

ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Недвижимость в Фетхие и Алании © 2022 | Сайт создан в системе uCoz