Недвижимость за рубежом
MENU

Количество заявлений, поданных для вступления в кипрское гражданство, резко увеличилось. Речь идет о так называемом инвестиционном гражданстве, которое предоставляется, если купить апартаменты на Кипре или сделать другое вложение в экономику страны.

Так, с начала 2019 года инвесторы подали почти 700 заявлений на получение гражданства. А это – число заявок, составленных за весь предыдущий год.

Эксперты утверждают, что такой резкий скачок спроса на гражданство Кипра связан с недавним ужесточением правил его предоставления, которые вступят в силу уже с 15 мая. Для получения гражданства за инвестиции вскоре придется сделать дополнительные взно ... Читать дальше »

Просмотров: 65 | Добавил: stmodsessa | Дата: 30.04.2019

Кипрское жилье стабильно набирает популярность, а продажи иностранцам растут. Причиной тому – уникальный климат и экология острова, соблюдение высоких стандартов строительства и комфорта, развитость курортной инфраструктуры и богатая история.

Повышенным спросом пользуются новостройки Южного Кипра, но мы предлагаем обратить внимание еще и на недвижимость на Северном Кипре, которая дает покупателям несколько дополнительных выгод.

В частности:

  • из-за того, что Северный Кипр не входит в ЕС, квартиры и дома в нем стоят намного дешевле, чем на южной части острова и в Европе в целом (квартиры от 35 000 евро, виллы – от 50 000). При этом условия везде одинаковые, в строительстве реализуются турецк ... Читать дальше »
Просмотров: 17 | Добавил: stmodsessa | Дата: 20.04.2019

Правила купівлі-продажу нерухомості в Туреччині зазнали деяких змін. Нововведення набули чинності з березня 2019 року та, більшою мірою, стосуються іноземців, для яких стало обов’язковим проведення експертизи житла перед його продажом або придбанням. Є, втім, і загальні зміни – введення нового податку для власників нерухомості.

Особливості нового податкового платежу полягають в наступному:

  • він передбачається для власників вторинної нерухомості, які володіють нею менше 5-ти років, та забудовників;
  • стягується з прибутку, отриманого від продажу об’єкта;
  • сплачується у розмірі 20% від різниці між вартістю придбання та продажу.

По закінченню 5-річного строку з моменту купівлі власник може продати апартаменти в Аланії&nb ... Читать дальше »

Просмотров: 19 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.04.2019

Как вы думаете, сколько нужно времени, чтобы найти квартиру мечты? Несколько недель, месяцев или, может, даже лет? Компания CTM-Group уверена, что справиться с этой задачей можно намного быстрее – за пару часов подобрать себе идеальное жилье при помощи нашего сервиса.

CTM-Group рада сообщить вам о запуске нового бесплатного сервиса по подбору недвижимости в Турции. Он представляет собой актуальную базу объектов, в которой можно найти квартиры и виллы в Фетхие, других турецких городах по заданным параметрам. Воспользуйтесь поисковой системой самостоятельно или оставьте заявку для нашего менеджера. Он свяжется с вами в ближайшее время и поможет подобрать все подходящие варианты жилья.

Как работает сервис?

Компания CTM-Group тесно сотрудничает с застройщиками и управляющими фирмами Турции ... Читать дальше »

Просмотров: 28 | Добавил: stmodsessa | Дата: 30.03.2019

Процедура купівлі-продажу нерухомості в Туреччині іноземними громадянами дещо змінилася. Нові правила набули чинності з 4 березня 2019 року та стосуються обов’язкового проведення експертної оцінки об’єктів, що купуються або продаються іноземцями, в тому числі – будинків, що знаходяться на етапі будівництва.

Оновлені правила відповідають міжнародним стандартам на ринку нерухомості. Їх впровадження дозволить одержувати більш точну статистику та забезпечити ефективне оподаткування, уникнути випадків, коли в ТАПУ цілеспрямовано вказується занижена вартість житла.

Згідно із новим порядком, при оформленні документів на володіння турецькою нерухомістю іноземні громадяни зобов’язані звернутися до уповноваженого експерту для проведення незалежної оцінки. За результатами такої оцінки експерт розраховує реальну (ринкову) вартість житла та вказує її в підсумковому рапорті. Саме ця сума буде використовуватися для розрахунку подат ... Читать дальше »

Просмотров: 25 | Добавил: stmodsessa | Дата: 30.03.2019

Якщо ви віддаєте перевагу пляжному відпочинку і хочете відправитися на нього всією родиною, сміливо обирайте Кіпр. За результатами рейтингу Family Beach він займає 3-є місце в Європі та ідеально підходить для цих цілей.

Індекс Family Beach розраховується щорічно. Взявши до уваги температуру морської води та повітря, середню вартість відпочинку для сім’ї з чотирьох осіб, кількість пам’яток і розваг, які можна відвідати з дітьми, а також тривалість перельоту із Великобританії, експерти визначили 50 найкращих місць у восьми країнах Європи. Входження до трійки лідерів, ще раз підтверджує престижність відпочинку в країні, й підвищує затребуваність нерухомості на Кіпрі серед місцевих та іноземних інвесторів.

Перша десятка цьогорічного рейтингу виглядає таким ... Читать дальше »

Просмотров: 43 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.01.2019

Комфортабельні курорти та сучасна нерухомість в Аланії – це те, що приваблює до регіону з кожним роком все більше і більше іноземних туристів. Але влада міста не хоче зупинятися на досягнутому й прийняла рішення про перетворення Аланії із суто літнього ще й на зимовий, гірськолижний центр відпочинку.

Реалізація відповідного проекту під назвою Akdağ (Акдаг) запланована на 2019 рік. У його рамках буде організовано повноцінний гірськолижний курорт, до складу якого увійде необхідна інфраструктура для катання на лижах, сноуборді, заняття альпінізмом та іншими зимовими видами спорту.

Окрім спортивної інфраструктури, передбачається відкриття санаторіїв і SPA-центрів – всього, що потрібно для комфортного відпочинку в зимовий час.

  ... Читать дальше »

Просмотров: 93 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Прошедший год стал одним из лучших для рынка недвижимости Северного Кипра и показал самые высокие за последние 10 лет результаты. Эксперты отметили рост всех существенных показателей: общего количества заключенных сделок купли-продажи, спроса со стороны иностранных покупателей и размера привлеченных в экономику страны инвестиций.

Причиной того, что иностранцы стали все чаще выбирать недвижимость Северного Кипра, послужило внедрение программы предоставления гражданства за инвестиции. В Фамагусте 99% сделок с участием зарубежных покупателей проведены именно с этой целью. Получая кипрский паспорт, инвестор может без каких-либо ограничений проживать в стране, в любое время посещать ее и сдавать жилье в аренду с неплохой прибылью от этого. Обязательное условие для таких граждан одно – бывать в стране не меньше одного раза в год.

Местные жители также делали больше покупок. Для них бан ... Читать дальше »

Просмотров: 36 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Зареєструвати нерухомість у Фамагусті та інших містах Північного Кіпру стало простіше. Міністерство внутрішніх справ країни, що відповідає за роботу Земельного кадастру, повідомило про внесення відповідних змін до реєстраційного порядку.

За оновленими правилами провести державну реєстрацію договору купівлі-продажу нерухомості можна в будь-якому відділі Земельного кадастру, незалежно від місця розташування (тобто адреси) самого об’єкта. Це ж стосується й інших угод, укладених щодо нерухомості (міна, дарування).

Таке нововведення, на думку відомства, зробить більш зручним обслуговування громадян та іноземних покупців.

Раніше зареєструвати договір і передати новому володільцю свідоцтво про пр ... Читать дальше »

Просмотров: 34 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.01.2019

Північна частина середземноморського острова Кіпр вже 35 років, як вважається Турецькою Республікою Північного Кіпру. І це не просто інша назва, це ще й безліч переваг, які має придбання нерухомості в Фамагусті або іншому місті ТРПК, у порівнянні з рештою європейських країн.

Представляємо до вашої уваги топ-5 причин обрати для придбання житла саме Північний Кіпр:

1. М’який і приємний клімат. На Кіпрі не буває зими в звичному нам розумінні. Середньорічна температура вдень там становить близько +24 °С, приблизно 320 днів на рік сонячні, а сам острів омивається водами Середземного моря. Такий клімат – найкорисніший для здоров’я, гарного самопочуття та підходящий для відпочинку.

... Читать дальше »
Просмотров: 77 | Добавил: stmodsessa | Дата: 04.12.2018

1 2 3 ... 8 9 »