Недвижимость в Фетхие и Алании
Недвижимость в Фетхие и Алании

Главная | Регистрация | Вход
Воскресенье, 16.06.2024, 17:55
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Жилье в Фамагусте

Квартира в Фамагусте

Квартира с видом на море
район Сакарья
Северный Кипр
Фамагуста
Апартаменты 1+1
площадью 66.56 м.кв.
Цена 126042 £
Беспроцентная рассрочка

Sky Sakarya LifeКвартира в Оба

Квартира в Алании

Новый проект от застройщикаe
район Оба
в г. Аланья
Турция
Апартаменты 1+1
от 136000 Евро.
Удобная рассрочка

Gemstone ResidenceОбратный звонок
Оставьте заявку
на обратный звонок
с Вашим запросом.
Мы обязательно
Вас наберем

ЗАКАЗАТЬ ОБРАТНЫЙ ЗВОНОК

Вход на сайт
Статистика

Какую зарубежную недвижимость можно купить за эту сумму?

Недавно Нацбанк Украины предусмотрел лимит на проведение валютных операций – 50 тысяч долларов в год. Перевести за границу большую сумму по индивидуальной электронной лицензии не получится, поэтому давайте разберемся, какую недвижимость за рубежом получится купить на эти деньги.

Итак, с 50-ю тысячами долларов вам доступны:

Турция, недвижимость в которой строится по высоким стандартам и стоит сравнительно недорого, как для курортных регионов. Причем сезон в Турции длится 9 месяцев, а за 50 тысяч можно купить неплохую однокомнатную квартиру в новостро ... Читать дальше »

Просмотров: 388 | Добавил: stmodsessa | Дата: 29.07.2017

Про те, що нерухомість в Грузії коштує зовсім недорого в порівнянні з іншими європейськими країнами відомо кожному, хто хоч трохи цікавиться цією темою. Але сьогодні виявилося, що Грузія – ще й один із найекономічніших курортів світу.

Рейтинг під назвою Cost of Living Survey опублікувало міжнародне консалтингове агентство Mercer, включило в нього найбільші міста, розташовані в залежності від вартості життя, роботи і перебування для іноземців.

Експерти порівняли населені пункти по двомстам критеріям, у т. ч. цінами на продукти, одяг, транспорт, оренду нерухомості та комунальні послуги. Зразком для порівняння були обрані розцінки Нью-Йорка.

За підсумками дослідження Тбілісі зайняло 6-у позицію в списку найбільш дешевих міст, а всю десятку склали:

1. Туніс (Республіка Туніс, Африка)

2. Бішкек (Киргизстан, Азія)

3. Скоп’є (Македонія, Європа)

4. Віндхук (Намібія, Африка)

5. Блантайр (Мала ... Читать дальше »
Просмотров: 371 | Добавил: stmodsessa | Дата: 21.07.2017

Отримати громадянство за інвестиції в Республіці Кіпр просто та вигідно. За результатами дослідження, яке проводилося міжнародним виданням Financial Times спільно з компанією CS Global Partners, країна є 1-ою в Європі та 7-ою в світі за доступністю надання економічного громадянства (наприклад, при купівлі нерухомості на Кіпрі або інвестуванні в його економіку).

Виходить, що Кіпр пропонує інвесторам найвигіднішу програму отримання громадянства серед всіх європейських країн і, відповідно, можливість жити й працювати в будь-якій державі Європейського Союзу. В опублікованому рейтингу враховувалися такі критерії, як: мінімальна сума інвестицій, особливості процедури та терміни надання громадянства, включаючи необхідність проживання в країні, а також можливості, які надає новий паспорт.

Серед усіх країн світу за цим показником лідирує Домініканська республіка. Її громадянство «кошт ... Читать дальше »
Просмотров: 397 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.07.2017

Багато іноземців не чули про озеро Егирдир; навіть ті, у кого є квартира в Фетхіє та хто регулярно відпочиває там. Ми пропонуємо виправити це упущення й представляємо вашій увазі ще одну локацію для незабутнього проведення часу неподалік від Фетхіє.

Егирдир – це одне з найбільших прісних озер Туреччини. Його площа перевищує 400 квадратних кілометрів, а знаходиться воно в Таврських горах на висоті 917 метрів над рівнем моря. На озері є два острови, які з’єднуються між собою та з іншою сушею завдяки дамбі. Один з островів був колись грецьким поселенням, а сьогодні став прекрасним місцем для прогулянок.

За рахунок того, що Егирдир розташований високо в горах, у нього свій, особливий клімат. Влітку тут не буває дуже жарко і можна спокійно погуляти або покупатися, а взимку випадає багато снігу та вийде покататися на лижах.

На березі озера розташу ... Читать дальше »
Просмотров: 422 | Добавил: stmodsessa | Дата: 08.07.2017

Не тільки нерухомість в Туреччині, комфортабельні готелі та м’який клімат привертають туди туристів; ця країна – ще й один зі світових лідерів медичного туризму. Вона входить до п’ятірки кращих і щорічно приймає близько 500 тисяч іноземних пацієнтів.

За останнє десятиліття за рівнем медицини Туреччина наздогнала популярний вже давно Ізраїль. Державні та приватні клініки в ній обладнані за останнім словом техніки, надають послуги на вищому рівні, а медстраховка поширюється на них в рівній мірі.

Іноземці можуть пройти лікування в будь-якій приватній клініці на території Туреччини. Тут вони більше нагадують п’ятизіркові готелі, ніж звичні нам лікарні. Наприклад, в клініці Бодрума палати облаштовані за типом готельного номера, працює лікарняний ресторан із затишною атмосферою, а для оперативних втручань обладнано близько 20-ти операційних. В Стамбулі в 2017 році від ... Читать дальше »
Просмотров: 477 | Добавил: stmodsessa | Дата: 05.07.2017

У нинішньому курортному сезоні Кіпр побив свій же рекорд – цілих 63 пляжі на ньому були відзначені Блакитним прапором. Це означає, що купуючи тут у моря нерухомість, ви отримуєте можливість жити та відпочивати на найбільш екологічно чистих курортах Європи.

Хоча Кіпру й далеко до європейського максимуму (Іспанія «зібрала» близько 600 Блакитних прапорів), він теж вважається рекордсменом. Серед усіх країн Європи саме Кіпр лідирує за співвідношенням загальної кількості пляжів із тими, котрі відзначені екологічної нагородою.

Найбільше Блакитних прапорів отримали пляжі Айя-Напи. Не залишилися осторонь Пафос, Ларнака, Лімасол, Пейя, Поліс та інші кіпрські курорти. Всі пляжі, що відзначилися, можна дізнатися по піднятим над ними справжніми блакитними із символом нагороди прапорами.

Блакитний прапор є своєрідним міжнародним сертифікатом. Вона вручаєт ... Читать дальше »
Просмотров: 350 | Добавил: stmodsessa | Дата: 22.06.2017

Вид на жительство – это документ, который дает право не получать визу для въезда в страну и находится в ней без каких-либо ограничений по срокам. На Кипре есть две разновидности вида на жительство: временный, требующий периодического продления, и постоянный, выдаваемый на неопределенный срок.

Поговорим о постоянном ВНЖ. Право на его получение имеют такие категории иностранцев:

- покупатели недвижимости на Кипре на сумму от 300 тысяч евро без учета НДС. Чтобы набрать нужную стоимость можно приобрести до двух объектов, но обязательно у застройщика на первичном рынке. Кроме самого покупателя, ВНЖ могут получить также его супруг/супруга и несовершеннолетние дети. Заметим, что претендовать на кипрский вид на жительство вправе любой собственник недвижимости, но соблюдение названных условий сводит практически к нулю вероятность отказа и ускоряет процедуру;

- лица, которы ... Читать дальше »
Просмотров: 530 | Добавил: Rieltor | Дата: 13.04.2017

Міжурядова Угода між Україною та Туреччиною, що передбачає можливість взаємних поїздок громадян цих країн за внутрішніми паспортами, підписана під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України В.Гройсмана до Турецької Республіки. Поширюється вона на всіх громадян, як на тих, що мають нерухомість в Туреччині й відвідували цю країну раніше, так і на тих, хто тільки планує це зробити.
Основні моменти укладеного державами договору можна звести до наступного:
- правило про взаємні поїздки за внутрішніми паспортними документами поширюється на громадян обох країн. Громадяни України можуть в’їжджати до Туреччини, а жителі Туреччини – в Україну;
- в якості внутрішнього паспортного документа маються на увазі тільки! ID-картки, а не звичні паспорта-книжечки. Такі паспорти в формі карти містять безконтактний електронний носій інформації, що вимагається згідно з досягнутими д ... Читать дальше »
Просмотров: 441 | Добавил: stmodsessa | Дата: 17.03.2017

Рынок грузинской недвижимости открыт для иностранных инвесторов, а его популярность непрерывно растет. Не углубляясь в сложные экономические и юридические вопросы, приведем только несколько основных причин этого и разберемся, что дает квартира в Грузии своему собственнику.
Итак, грузинское жилье для зарубежного покупателя – это:
- квартира, отвечающая европейским требованиям безопасности и стандартам комфорта. Грузия активно интегрируется в Европу, а потому на практике пользуется современными стандартами;
- недвижимость по доступным ценам. Стоимость квартиры или дома здесь ниже, чем в других европейских странах, тогда как уровень строительства и развития инфраструктуры в Грузии им не уступает;
- возможность оформления вида на жительство. Собственник жилья в Грузии вправе подать документы на получение ВНЖ и находиться в стране более продолжительное время, ч ... Читать дальше »
Просмотров: 488 | Добавил: stmodsessa | Дата: 15.03.2017

Список осіб, які звільняються від сплати податку при спадкуванні майна, розширено. Тепер податок з отриманих доходів не потрібно платити:
- спадкоємцям першої лінії спорідненості – чоловік/дружина, діти, батьки (були вказані і в попередній редакції закону);
- спадкоємцям другої лінії споріднення – онуки, брати/сестри, бабусі/дідусі (внесені згідно з останніми поправками).
У той же час, при отриманні нерухомого майна (житлова нерухомість в Одесі, земельна ділянка тощо) зазначеними категоріями спадкоємців немає необхідності в проведенні його експертної оцінки.
Відповідні зміни вносяться до Податкового кодексу законопроектом № 0940, який був затверджений парламентом і направлений Президенту для підписання. Він набуде чинності з наступного після опублікування дня та стосовно до доходів, отриманих у вигляді спадщини з 1 січня 2017 року.
Відзначимо, що пр ... Читать дальше »
Просмотров: 411 | Добавил: stmodsessa | Дата: 14.03.2017

« 1 2 ... 18 19 20 21 »
Недвижимость в Турции

Квартиры и Виллы

По ценам застройщика
в Фетхие и Алании.
Выгодно купить!

Недвижимость в Алании


Вилла в Фетхие

Вилла в Олюдениз

Эксклюзивная вилла
район Олюдениз
в г. Фетхие
Турция
Вилла 5+1
Цена по запросу
Подходит для получения
гражданства Турции

Villa Icon ResidenceСайты партнеры
Календарь
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Формы связи
Присоединяйтесь в Telegram
к нашему каналу


Недвижимость в Фетхие и Алании © Copyright 2012 - 2024

Сайт создан в системе uCoz