Недвижимость за рубежом
MENU
Главная » 2017 » Июль » 31 » Субсидія з боргами. Чи можливо?
20:12
Субсидія з боргами. Чи можливо?

Якщо у вас є квартира в Одесі та борги за комунальними платежами, чи маєте ви право на отримання субсидії? Чинний порядок надання субсидій населенню (постанова Кабміну №848-95-п травневої редакції), передбачає двояку відповідь на це питання.

Так, якщо:

- заборгованість за ЖКГ утворилася до оформлення субсидії, її наявність не є підставою для відмови в наданні пільги;

- борг за комунальними платежами виник вже після призначення субсидії та залишається непогашеним більше 2-х місяців, пільгу в новому періоді надано не буде. У боржника є два варіанти – «встигнути» виплатити заборгованість чи укласти договір про її реструктуризацію до закінчення двомісячного строку з моменту виникнення боргу або погасити заборгованість пізніше, але до того часу втратити право на субсидію. В останньому випадку дія пільги поновлюється в місяці, коли боржник документально підтвердив сплату боргу чи реструктурував його.

Виходить, що субсидію з боргами по комуналці вам призначать, але після цього всі платежі за послуги ЖКГ повинні бути своєчасними.

Детально : https://ctm-group.com.ua/sitenews/News%20of%20Ukrainian%20real%20estate/A-subsidy-with-debts.Is-it%20-possible-to

Просмотров: 77 | Добавил: stmodsessa | Теги: продажа домов в Черноморске, продажа квартиры в Черноморске, дом в Черноморске, земельн, недвижимость Черноморск, продажа недвижимости в Черноморске | Рейтинг: 0.0/0