Недвижимость за рубежом
MENU
Главная » Статьи » Статьи о недвижимости

Кіпр – рекордсмен за зростанням турпотоку
Кіпр – рекордсмен за зростанням турпотоку
Ще одна гарна новина для власників нерухомості на Кіпрі та тих, хто тільки замислюється про її придбання. Рентабельність житла в туристичних країнах безпосередньо пов’язана з їхньою відвідуваністю, а Кіпру в збільшення турпотоку немає рівних.
Кіпрська організація з туризму повідомила, що за останні два роки туристичний потік в Республіці виріс більш ніж на 27%, а з 2009 року – практично наполовину.
Як для Євросоюзу, так і для всього світу це рекордний показник. Гостей стає більше в багатьох країнах, але мало кому вдається дістатися до рівня Кіпру. Якщо брати в розрахунок період з 2009 року по 2016 рік, середній для світових держав показник приросту туристичного потоку склав всього 40%.
Одночасно з ростом популярності Республіки, збільшується також кількість авіарейсів на Кіпр і зростають доходи від туризму.

Источник: http://ctm-group.com.ua/sitenews/news-cyprus-property/Cyprus%20-%20record%20for%20growth%20in%20tourist%20traffic
Категория: Статьи о недвижимости | Добавил: stmodsessa (06.12.2016) W
Просмотров: 42 | Теги: Недорога нерухомість на Кіпрі, Вілли, купити нерухомість на Кіпрі, таунхаус, Нерухомість Південного Кіпру за суп, Елітна нерухомість на Кіпрі | Рейтинг: 0.0/0